• Něco málo  o nás

    Něco málo
    o nás

Michal Hoření + Aleš Kozák

Sdružení podnikatelů H+K

"Pečlivě vážíme, jaký materiál a spotřebiče vybrat pro Vaši zakázku. Používáme pouze ověřené materiály renomovaných výrobců. Zakládáme si na řemeslném zpracování. Naše práce přináší zákazníkům užitek mnoho let po jejím dokončení. Pomáháme Vám tak snižovat náklady na budoucí servis a opravy. Na Vaše objednávky reagujeme rychle a v krátkých termínech."

Postupně jsme rozšiřovali okruh našich služeb. V počátku byly montážní práce prováděny pouze vlastními silami a jednalo se pouze o zakázky menšího rozsahu. Díky rostoucímu počtu zakázek byl již systém realizace vlastními silami nevyhovující, proto jsme se rozhodli rozšířit naše řady a přijmout zaměstnance.

Všichni zaměstnanci firmy jsou zaškoleni do technologií, se kterými pracujeme, a jejich profesionální úroveň je neustále zvyšována. I přes vysokou odbornost a spolehlivost zaměstnanců probíhají na všech realizovaných stavbách každodenní pravidelné kontroly prováděné přímo majiteli firmy.

Pro zachování vysokého standardu našich dodávek používáme pouze v praxi ověřené materiály renomovaných výrobců a dodavatelů. Všechny námi používané materiály mají prohlášení o shodě podle §12 odst. 4. pís. b zákona 22/1997 Sb., které jsme schopni doložit.


Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás


Máme rádi řemeslo. K vytvoření kvalitního díla je však zapotřebí využít kvalitních materiálů a především práci věnovat určitý čas. To cenu díla samozřejmě prodražuje. Proto ne vždy jsme schopni konkurovat cenou. Naše zkušenosti nám však jasně ukazují, že kvalitně provedená práce se vyplatí a v budoucnu majitelům nemovitostí ušetří mnoho nákladů.

Nechceme a nebudeme tvrdit, že všechno uděláme perfektně a nevzniknou žádné problémy. Stavba je velice nahodilé prostředí, kde se vše mění, a na řemeslníky mohou čekat nemilá překvapení.

To, co Vám však slíbit můžeme, je:

  • Nestavíme se k problémům zády
  • Vzniklé problémy se snažíme co nejrychleji vyřešit
  • Naším přáním a cílem je odvést dobrou práci